MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylleskåp 14325403
nr 1432 5403
Bokhylleskåp
1940-tal. Bredd: 180 cm. Djup: 30 cm, höjd: 70 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 22 november 2021
kl 18:21:28
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)